بهمن ۰۲ ۱۳۹۴ ۰Comment
جمع بندی کنکور

جمع بندی کنکور – اهمیت جمع بندی کنکور !

جمع بندی کنکور - اهمیت جمع بندی کنکور !Reviewed by علی کنکوری on Jan 22Rating: 5.0جمع بندی کنکور - اهمیت جمع بندی کنکور !وظیفه اصلی شما در دوران جمع بندی کنکور تبدیل یادگیری ناقص به کامل است . دوران جمع بندی کنکور بهترین زمان برای افزایش سرعت عمل و افزایش تعداد مرور است .

جمع بندی کنکور

اهمیت جمع بندی کنکور

همان طور که میدانیم سرعت عمل شما در جلسه کنکور رابطه ی مستقیمی با موفقیت در کنکور دارد یعنی هر چه سرعت عمل شما بیشتر باشد احتمال موفقیت شما هم بیشتر خواهد بود . اینجاست که اهمیت دوران جمع بندی کنکور مشخص میشود .

تنها راه افزایش سرعت عمل در کنکور افزایش تعداد مرور است . برای اینکه بتوانیم در خرداد ماه ( دوران جمع بندی اصلی) تعداد مرورمان را افزایش بدهیم باید از قبل تسلط نسبی و کافی داشته باشیم . برای تسلط بیشتر ما باید در دوره های جمع بندی فرعی ( مانند نیم سال اول پیش دانشگاهی – جمع بندی ایام نوروز ) باید وظیفه خودمان را به خوبی انجام دهیم و سعی کنیم در مرحله اول مطالب را به صورت عمیق بخوانیم و در مرحله دوم سعی کنیم تمام دروس را تمام کنیم .

وظیفه اصلی شما در دوران جمع بندی تبدیل یادگیری ناقص به کامل است .

اگر به دوره‌ی جمع‌بندی دروس نیم‌سال اول، به عنوان نزدیک‌ترین دوره‌ی جمع‌بندی مبحثی نگاه کنیم، به این نتیجه می‌رسیم که این دوره از اهمیت ویژه‌‌ای برخوردار است. اگر شما دروس نیم‌سال اول را خوب مطالعه و جمع‌بندی کنید، در بهمن و اسفند خیال‌تان از دروس نیم‌سال اول راحت بوده و فرصت خواهید داشت تا همگام با برنامه‌، دروس نیم‌سال دوم را مطالعه کنید و آن‌وقت در دوره‌ی جمع‌بندی (خرداد)، می‌توانید با سرعت مناسبی دروس پیش ۱، پیش ۲ و پایه را مرور کنید.

 

علی کنکوری

admin

I am studying at Sharif University of Technology. I like to help people!

Write a Reply or Comment