چگونه برای کنکور برنامه ریزی کنیم ؟

علی کنکوری

علی کنکوری ارائه دهنده یک بسته کامل از خدمات و سرویس هاست. این بدان معنی است که ما با بهره مندی از بهترین کارشناسان، به مشتریان خود سرویس ها و خدمات بی نظیری را ارائه میدهیم، یک آژانس خلاقیت کامل. یک طرح برنامه ریزی جامع و مهارت برای اجرای آن. اگر به یک برنامه ریزی ، یا یک مشاوره منحصر به فرد و یا یک استراتژی بی رقیب نیازمند هستید، ما شما را حمایت می کنیم تا تمامی اهداف مشترکمان محقق شود.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۸ پاسخ

 1. hanie گفت:

  سلام.اول از مطالب بسیار مفیدتون تشکر میکنم.من امسال پیش دانشگاهی هستم اما میدونم چون به دنبال ادامه تحصیل در تهران هستم امسال نمیتونم قبول بشم.اما تصمیم جدی گرفتم اشتباهات امسالم رو تکرار نکنم و مطالبتون بسیار مفید بود.به نظر من بسیاری از اشتباهات رایج دانش اموزان را بیان کرده بود.واقعا هیچ کس بهتر از خود ادم براش نمیتونه برنامه بنویسه.درس رو باید با علاقه و لذت خوند تا نتایج عالی گرفت و فقط با خود رقابت کرد و بنظرم بهتره اطلاعات زیادی درمورد برنامه ریزی جمع کنیم تا کارمون درست باشه.

 2. امیرحسین گفت:

  سلام من دانشگاه علوم پزشکی تهران درس میخونم.بهتون پیشنهاد میکنم بعدازظهر ها اصلا نخوابین به نفعتونه.لالا فقط شبا.قبل ازخوابم چنتا تست بزنین ازاون درسی که میخوندین

 3. سوگند گفت:

  سلام دوستان منم پشت کنکورم امسال کلاس کنکورمیرم وهفته ای۷۵ساعت درس میخونم بااین حال باززمان کم میارم نمیتونم تستهای اختصاصی روکامل بزنم چیکارکنم میتونیدکمکم کنید؟

 4. وبفا گفت:

  برنامه جالبی بود، مخصوصاً دیاگرام انتهای مطلب.

 5. مینا گفت:

  من دو ساله پشت کنکورم و مثل یه ربات درس میخونم اما موفق نمیشم و جالب اینجاس که سال به سال افزایش رتبه پیدا میکنم به نظرتون باید چی کار کنم

 6. نیلوفر گفت:

  خیلی خوبه
  اما من رفتم پیشه یکی از اقوام بهم یه برنامه متفاوت با همه رو داد
  میگه مثلا شنبه ها فقط باید از ساعت ۵ عصر تا۱۰ونیم شب فقط زیست بخونی
  ایا این درسته؟!!!!!

پاسخ دهید

You have to agree to the comment policy.

برنامه جامع علی کنکوری ضامن موفقیت شما در کنکورفروشگاه علی کنکوری
+ +
برنامه جامع علی کنکوری ویژه کنکور سراسری 97
کمتر بخوانیم بیشتر نتیجه بگیریم ! آیا میدانید 80 درصد مطالب کنکوراز 50 درصد مطالب درسی مطرح میشود ؟!
جالبه بدونید چه من، چه شما، چه رتبه ی یک کنکور، چه رتبه ی آخر کنکور هممون یک ویژگی مشترک داریم و اونم اینه که ۲۴ ساعت بیشتر در طول شبانه روز فرصت نداریم.
برنامه جامع علی کنکوری فقط برای کمک به شما
کنکوری ها آیا از ناامیدی خسته شدین ؟!
آیا میخواهید در 4 ماه همه دروس را بخوانید ؟! مطمئن ترین راه برنامه طلایی علی کنکوری است !
برنامه جامع علی کنکوری ویژه کنکور 97
آیا میدانستید که 80 درصد از سوالات کنکور فقط از 50 درصد مطالب است . با برنامه جامع علی کنکوری رشته مورد علاقه تان قبول شوید
جهت راهنمایی بیشتر کلیک کنید !
برنامه جامع علی کنکوری
ویژه کنکوری سراسری 97
با برنامه جامع علی کنکوری
رتبه خود را تضمین کنید
با برنامه جامع علی کنکوری
زمان خود را دوبرابر کنید
با برنامه جامع علی کنکوری
لذت یادگیری سریع و مفهومی تجربه کنید
جالبه بدونید چه من، چه شما، چه رتبه ی یک کنکور، چه رتبه ی آخر کنکور هممون یک ویژگی مشترک داریم و اونم اینه که ۲۴ ساعت بیشتر در طول شبانه روز فرصت نداریم.